World of Tanks

@thommasb tökéletes lesz így, ahogy mondtad,t8ban meg tudom hozni a centurion I et
@CoverUrAzz esetleg ma kilenc után jó…? Ezt tőled is kérdem Támöszbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nekem jó a 9.
Hang alapú kommunikáció továbbra sem megoldott ?

Hát nekem megoldható, ha gondolod adhatsz valami elérhetőségi linket vagy jöhetsz arra a discordra amit mi használunk :slight_smile:

A WG úgy döntött, hogy lehetőséget ad a játékosok számára, hogy egy héten keresztül kipróbálhassák az alábbi 16 prémium tank egyikét. A kódot a weboldalon kell aktiválni:

• ELC EVEN 90 : EVENSNEAKIER
  • Lorraine 40t : LORLETHAL
  • Skorpion G : DEADLYSTINGER
  • T26E5 : VERSAT26
  • Bulldog : QUIKKBULL
  • IS-6 : BUSTIS6
  • WZ-120-1G FT : HEAVYHIT120
  • Jagdtiger 8.8 : RAPIDTIGER
  • AMX M4 mle. 49 : RESILIENTAMX
  • M4A1 Revalorise : DEREVAL
  • Type 64 : RELENTYPE64
  • Somua SM : EXPLOSOMUA
  • T92 : EAGLETIED92
  • AMX Cda 105 : ACCURATECANNON
  • T34 : POWERTANK34
  • Lowe : SHARPLOWE

A kiválasztott kódot december 31. 23:59-ig lehet aktiválni.
CSAK EGY KÓD AKTIVÁLHATÓ FIÓKONKÉNT!
Ha a Gamescom során kiadott 1 hetes tesztelő kódok közül (Revalorisé, AMX M4 49, ELC EVEN) aktiváltál be egy kódot, akkor ezek közül NEM tudsz egyet sem beaktiválni!

Én aktiváltam de most is tudtam, szóval PATRIOT :heart_eyes:

Awww végre, egy ilyen megmozdulásra vártam már mióta :smiley: nem is tudok dönteni mit aktiváljak…Skorpion G , t34, t26e5
Mint a gyerek az édességboltban :smiley:

Szerintem Skorpion G, de T26E5 is nagyon jó, én tuti nem T34-eznék :confused:

Ebben a felsorolásban még én is találtam olyat ami nincs meg :smiley:

https://www.facebook.com/groups/2109592522395671/

TheVR World of Tanks Team Facebook csoport megalakult, aki gondolja nyugodtan csatlakozzon.

Estét-reggelt-napot a zUraknak :wink:

( Ha véletlen valaki hölgy lenne, elnézést kérek, tudom, megint csak a pasik persze… éljenek a lányok és a feminizmus :smiley: :smiley: :smiley: )

Nah szóval nem hittem el, hogy anno miután szögre akasztottam a harckocsizós sisakomat, még visszatérek a harcmezőre, de őszinte leszek, honvágyam támadt és egyrészt visszatérek jó kis régi team-emhez, de mivel elég hektikusan érek rá, értelmes-korrekt csapattársakat random is szívesen gyűjtenék magam mellé illetve látom itt alakulgat egy kisebb gárda…szívesen erősíteném…avagy rossz napjaimon gyengíteném :slight_smile:

Ha valakit érdekelne egy régen sokat látott visszatérő WoT játékos, akkor pls keressetek privátban és adok elérhetőségeket.

Tölts és tűz!!! :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

u.i: Cover uram avagy ahogy látom a halak réme, a tavak vadásza, a pecabotok jedi mestere :smiley:
Dobtam egy jelentkezést FB-re is :wink:

Skorpion G az elején elég érdekes volt, de mostmár kezdek beleszokni(meg hát a legénység is fejlődik :sweat_smile:)

Ki mit aktivált?

Áááh ne is mondd…Család kitalálta,hogy hozzuk előre a nagyszülők meglátogását a szünetről most hosszú hétvégére, így hát nem aktiváltam semmit…
@thommasb @CoverUrAzz ez azt is jelenti, hogy nem tudunk együtt játszani a hétvégen, csak a szünetben :confused: Persze ti ettől függetlenül csapassátok, helyettem is :smiley:

Próbálta már valaki aktiválni a “Care Package Alpha” pakkot Twitch Prime-al , és ha igen meg is kapta ???
Nekem nem adta be még…

Próbáltam, tegnap nekem se adta be, várni kellett egy kicsit, mára már minden meg volt.

Boyz! Elakadtam a T55A utolsó artys küldijével, de nem akarom elskippelni, 2500 stunolt sebzés meg top1 XP kéne hogy legyen. Ha valakinek van kedve velem játszani és van mondjuk Type 4 Heavy-je (vagy valami egyéb tier IX-es nagy alfával), amivel a stunolt ellenfelet tudná lőni akkor nagyon megköszönném, ha esetleg megpróbálna segíteni nekem ebben a küldiben, mert sehogy nem akar összejönni. Azért tier IX, mert 10-es artym nincs :frowning:

Szólj mikor és segítek :wink:

Ha nem megy, akkor csináld a többit. Nem kell az összes token hozzá, csináld azokat amikkel tudsz haladni.

Ha valakinek kell egy 25 csatás LT-432 rental kód dobjon egy privátot.

ELKELT

Én már kicsit kezdek kiégni ebből a fos szar fos játékból, azért nem töröltem még magamat,mert néha játszok az unokatesómmal, túl sok pénzt és időt öltem ebbe a szarkupacba hogy csak úgy töröljem magamat. Hát ha egyszer észbe kap a WG, hogy mi lenne ha esetleg meghallgatnák a játékosok óhaját és nem csak úgy statisztika alapján változtatgatni dolgokat,amik többségében csak még jobban elbassza a már eléggé is elbaszott játékot. Egyszer úgy elmennék a WGhez, hogy megnézzem, hogy vajon hogyan is néz ki náluk a játék “fejlesztése”.

@brandon_41 ismerős az érzés, néha pont ezért szüneteltetni kell a játékot és valami teljesen más stílussal “lenyugodni” . Én például kb 3 havonta 1-2 hétre abba hagyom és PVZ Garden Warfare 2-vel tolom vakulásig :smiley: