World of Tanks

Az a baj hogy nagyon lassú a turnover ráta amivel beforogo / átforog a tartalom a játékban. Szóval ha valami átmegy a Supertest-en, akkor megint egy X hónapos ciklus mire bármi lesz egy tesz iteráció amiben buff / nerf beépítésre kerül. Eközben a háttérben a szokásos “fine tuning” mellett az új tartalmak is készülnek: kerekes járművek, hozzá új játék mechanika, pályák, stb.

Ugyanakkor megértem a frusztráltságot, példának okán mai napig nem értem minek van arty a játékban, minek került bele 2011-ben a zárt bétában, senki nem kérte és nincs is rá szükség. De legalábbis sem a régi, sem pedig jelenlegi formájában.

Stun effektet nyugodtan kukázhatnák, legyen limitált lőtáv vagy laposabb ívben repüljön a skuló. Legyen rajtuk több HP, legyenek kicsit mobilabbak, de mozogni kelljen velük. Ha meg ezt nem tudják vagy akarják megcsinálni, akkor szedjék ki.

A másik amit nem értek, hogy XVM miért elérhető még mindig a játékban. Jár vele az Arty fókusz, meg a sok gyökér amelyik seggbe lő mert a 480m látó távú light-tal passzív spotolsz ő előtte 200 méterrel egy bokorban.

Ja,de én még azokon az új svéd ágat,ki nem állhatom, a 9-20 szintű nehéz tankok tornyát kb lehetetlen belőni. De azért a svéd TD ág is elég idegesítő tud lenni számomra.

Lassan töltenek, pontatlanok, hull armor nulla rajtuk.

Egy IS7-et vagy egy Super Conq-ot sem lövöldözöl szemből, ha az hulldownban van.

nagyon remélem, hogy +/-1 MM hamarosan nem csak az ASIA szerveren lesz… bár ahogy a WG-t ismerjük…

De az is-7 meg már nem annyira jó mint régen.

Nem lenne annak semmi baja, ha nem lenne prem ammo spam a játékban meg a hurkatöltős japán Super Heavy point and click 600dmg HE-vel…

A mindenfelé repülő “5%” prém lőszer főleg high tierben, rengeteg tankot nerfel magában. Minek játszanál IS7-el, ha van WZ-111-5A vagy Obj. 277 amik mobilisabbak és pont ugyan akkora sanszuk van a gold ammo ellenében, mint lomhább társaiknak.

Maus torony frontja régebben 220mm volt, mégis tudtak vele játszani az emberek, mert elforgatták a tornyot két lövést között, meg vagy clanwars-on összeszedett vagy tényleges pénzért vásárolt prémium lőszer volt, így a weakspot tudás sokkal többet ért.

Most meg a rengeteg prém lőszer miatt porrá buffolt Maus a 22-es csapdája. Sikerült olyan szintre tolni a vasat, hogy ha nem prémet lősz, akkor max. akkor van esédely belőni ha azonos tierben és valami csoda folytán az LFP nincs beforgatva és a vagy a torony feléd áll. De ugyanez a szindróma a Type5 heavy is…

Lásd alant a csodás “weakspot” guide-ot egy beforgatott Type5-höz, amit még régebben régebben. A hányás kerülget, de a legjobb mikor egy ilyen guruló bunkerben még megkérdezi Jóska, hogy miért lövi őt mindenki prémmel…

Kár, hogy csak a 4-5 éves kategóriába tartozom :confused: (nyisd meg a képet és kihozza a teljes méretűt)

6+ :smiley:

uh, be is lépek :smiley:

G a g-hez.

Sztem annyi assistom összesen nincsen eddig, mint amennyi neked ezen meccs alatt összegyűlt :smile: gratula!
Csak hogy én is büszkélkedjek :no_mouth:

A végén már 200-as pulzusom volt :joy:

Jézus csecsére és pöcsére
Beast mode? Benső béke? Ezt hogyan hoztad össze? hatalmas Respect!

Srácok, ha valami akkor az akciós Panther M10 nagyon megért 1700 forintot :slight_smile:

Béna enemy team + Live Oaks pálya, ha gondolod elküldöm a replayt privátban :stuck_out_tongue: Bár nem vagyok rá túl büszke, mert volt potato aim rendesen :joy:

a steel wall-t hogy sikerült összehozni az M10-zel? :smiley:

Ez egy jó kérdés :slight_smile: Majd megnézem a replayt. Tippre azt mondanám hogy valami nagy kaliber pattant éles szögben + az aprólék.

Valamiért mostanában jönnek az ilyen csaták :joy: Lehet azért, mert a vizsgáimra kéne tanulnom helyettük? :thinking: ( első Kolobanovom :stuck_out_tongue: )

Ennyi :smiley:

A tartályok világa - sapka

https://www.alza.hu/a-tartalyok-vilaga-sapka-d5489105.htm