World of Warcraft segítség

Üdv Mindenkinek.

A lassan 30 évem alatt csak az RTS Warcraftban merültem, amit imádok, a story egy kincs. Mindig szemeztem vele, hogy befizetnék a WoW-ra, de fizetés híján kicsit nehéz volt x eurót kifizetni egy “bérlésért”. Most mikor már meg is tudnám magamnak engedni, belevágnék csak nem tudom, hogy a teljes történet újrajátszható-e? Tudtok nekem ebben segíteni, hogy a teljes story lenyomható valamilyen módon, vagy csak a cataclysm a kezdet? Esetleg a classicban ez megoldható, vagy azt nagyon nem ajánlanátok kezdőknek? :smiley:

Köszi szépen

Anno én ezt a mutatványt, amit most te szeretnél a Legion megjelenése előtt csináltam meg. Végig lehet játszani mindent a retail-on is, annyi a hátránya, hogy nem túl sok emberrel fogsz találkozni, de ez ugyan úgy igaz a classicra is, most mindenki a lich king-et tolja, máshol alig vannak.

Már most nem kell megvenni semmit, elég befizetned a havidíjat és játszhatsz mindennel kivéve a legújabb kiegészítőt.

Köszé szépen a választ, akkor lényegében ha megveszem az alap csomagot, akkor fullban az elejétől tolhatom a történetet? Mert én azt hittem csak a Cataclysm-től van a történet mostmár

Ahogy írtam nem kell megvenni semmit.
Letöltöd a battle.net appot, kifizeted a 13 euró havidíjat, letöltöd és játszol. Tudom, hogy árulják még a battlechestet néhány boltban, de semmit nem ér.

A létező összes küldetést meg lehet csinálni, olyan sorrendben ahogy tetszik.

1 kedvelés

Igen igen, a havidíjat értem vásárlás alatt :smiley: köszi. Akkor ennek lehet, hogy nekiállok lassan, ha a teljes történetet lehet játszani

Lvl20-ig lehet fejlődni előfizu nélkül is.
Lvl10-nél tudsz kieget választani és chromee visszatekeri neked oda.

1 kedvelés

Kipróbálom akkor a napokban. Köszi szépen srácok a segítséget

Köszi szépen srácok kipróbáltam egyelőre az ingyenes első 20 levelt, Chromie ott még nem segít, azt írták kell legalább egy lvl 50-es kari, de majd tovább viszem előfizetéssel. Nagyon szépen köszönöm a segítséget

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.