[World of Warcraft] WeAreTheVR közösségek

@BladeCryer Sajnos nincs hibrid megoldás.

@liquidsteppa Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ennyire széttagolni, viszont a community-n belül lehet channel-eket létrehozni. Mondjuk egy-egy channel minden Blizzard játékoknak, esetleg külön WoW Horde, WoW Alliance.

Na akkor amint hazaértem joinolok is. A játékonkénti channel az jó megoldás.

Készítem elő a channel-eket, a WoW kicsit bután kezeli őket. Nem lehet a sorrendet változtatni, csak a létrehozás szerint hajlandó megjeleníteni. :face_with_raised_eyebrow:

Szóval sorban kell egyenlőre létrehozni, ha szép rendet szeretnénk.

• Általános
  • Diablo
  • Hearthstone
  • Heroes of the Storm
  • Overwatch
  • StarCraft
  • World of Warcraft

Legyen külön a Horde és Alliance channel? Külön a D2, D3 stb?

Szerintem legyen küldőn Horda és Alii igen. :slight_smile:

Horda és Alli lehet külön a közös WoW pedig maradhat összefogónak.
A Diablo-nál viszont véleményem szerint nem szükséges külön szoba a 2 és 3-nak. :thinking: De ha valaki másképp látja majd szól

Ha lesz külön Alliance és Horde, kell a közös WoW channel?

Az hogy kicsit bután kezeli hát van ez így :slight_smile: friss a dolog de a Blizzardot nem úgy ismerem hogy nem javít a cuccain :slight_smile: Diablo-ban szerintem nem fontos külön szedni mert mind egy hogy D1 -2 vagy 3 a lényeg hogy a piros sátáncsóka Pusztuljon :slight_smile: és akkor már a StarCraft-ot is kéne, de a WoW-nál azért nem mindegy hogy Piros vagy Kék zászlót lebegtetve futkározol mert hogy úgy is a Piros győz! :slight_smile: :smiling_imp:

Létrehoztam a szobákat:

• Welcome
  • Moderators
  • Diablo
  • Hearthstone
  • Heroes of the Storm
  • Overwatch
  • StarCraft
  • WoW Alliance
  • WoW Horde

Moderátorok jelentkezését várom, PM-be önéletrajz és motivációs levél. :smile:
Na jó nem… vicceltem. Viszont önként jelentkezőket tényleg szeretnék. Itt megtalálsz: Balur#2724

Ha már szóba jött korábban a guild: Párommal nem olyan rég bútoroztunk át Ragnaros-ra. Elkezdtünk egy guildet építeni, elég kevés érdeklődővel. :disappointed_relieved: Így szívesen beáldozom egy WeAreTheVR guild-ért cserébe, ha mások is Ragnaros-on Hordáznak vagy a vele egy Battlegroupba lévő realmek egyikén.

én most migráltam vissza :smiley: Silvermoon alliban maineltem, de most ink horda oldalon leszek. Van 110-es DK,DH, dudu, lock, shami :smiley: szóval még nem tudom mit mainelek. Eddig elég “érdekesek” lettek a classok

@BalurPoco Moderátori kérdésben ha gondolod lehet róla szó, meló után írok Battleneten
Klán ügyben én is szívesen csatlakozok, szintén meló után átnézek Ragnaros-ra

Illetve ha már Battlenet! Kicsi offként: Mobil authenticator ügyben teló újratelepítés után folyamatosan “A weboldal nem érhető el” fül ugrik fel. Olvastam hogy sokaknál fennáll ez a probléma. Valaki esetleg tud valamit a megoldásáról? Újratelepítés megvolt

@sypos93 Várom, hogy jelentkezz. Mobil Authenticator ügyben nem tudok mit mondani, iOS-en nálam hibátlan.

Köszönöm nektek, hogy ilyen sokat kitöltöttétek a kérdőívet.

Jövök én is erősíteni a Hordát egy mage szerepében. Altjaim nem igazán vannak, mert arra nincs időm :smiley:

Én körülbelül 2 hónapja kezdtem újra játszani, de nem igazán vagyok aktív. Ha viszont létre tudna egy ilyen jönni, akkor valószínűleg aktívabb lennék.

Köszönöm szépen, a guild igényfelmérést is kitöltőknek. Az eredmények:
A játékosok nagyon szétszóródva, nem csak megosztva alliance és horda oldalon, de azon belül is 4-5 realm-en játszanak. A legnagyobb százalék Ragnaros Horda, 10 fővel. Ilyen számokkal szerintem nem érdemes a már meglévő WeAreTheVR Blizzard közösségünk mellé, egy csak a közösség töredékének elérhető guild létrehozása.

DE, Csinálhatunk egy Horda és Alli WoWcomunity-t is guild helyett és majd meglátjuk melyik hogy alakul a későbbiekben Blizz-részérol (Grp vagy commu) a jobb. max nem használjuk de probáljuk ki szerintem.

Ezzel megosztanánk a közösséget, pont emiatt lett összevonva most a két WoW-os szoba.
Mit nyernénk, ha lenne a mostanin felül egy plusz Horda és Alli WoWcommunity?
Gyorsabb lenne az invite és lenne egy közös naptár. Viszont hol beszélgetnének az emberek, a nagyobb közösségben vagy csak az A/H kisebb közösségben? Ide is kellene moderátor, karakterenként felvenni a tagokat és számon tartani ki kinek a karaktere. Mindezt egy naptárért?

Szerintem a jelenlegi felállás szerint a belső community nem szükséges. A beszélgetésre, játékostárs keresésre a jelenlegi is tökéletesen megfelel, illetve ez a teljes társaságot egybefogja és nem kell minden karaktert külön kezelni hozzá.
Ha egyszer olyan számban lennénk, hogy realm-ok között is sok program lesz, vagy olyan lényeges funkciók kerülnek be, amik csak ezen belül érhetőek el, akkor lehet ilyet is csinálni.

Nem vagyok biztos benne,hogy jol ertettem,de mintha jonne vissza valamilyen formaban a classic…elvetemult otlet lenne esetleg annak kereteben intezni egy guildet? Mivel az gondolom nullarol fog indulni,igy mindenkinek akit erdekel (es akit ez a spiral magabaszippantott,gondolom varja) mar celzottan tudna pozicionalni magat. Lehet az en fejemben van rendetlenseg, ebben az esetben bocs :slight_smile:

Én éppen most akarom elkezdeni a World of Warcraft-ot szóval nekem igazából egyenlőre bármilyen hely ahol tudok másoktól esetleg segítséget kérni megfelel. :smiley: