[World of Warcraft] WeAreTheVR közösségek

@kattye0721
Javítsatok ki, ha tévedek, de a classic-ról jelenleg annyit tudunk, hogy valamikor jön. Nem tudjuk hogyan fog kinézni, mennyire fog eltérni az akkori vanillától. Egyébként nem rossz felvetés, viszont kicsit korainak tartom. Kérdés, hogy aki már több éve űzi az ipart a jelenlegi WoW-ban, mennyire szeretné otthagyni azt. :thinking:

@nozasi
Pont erre lett kitalálva ez a közösség, itt tudsz kérdezni és másokkal együtt játszani. :video_game:

En az eleje ota nyomom (sajnos vagy sem), gombocbol is sok. Viszont a “kozossegi elmenyt” csak ritkan sikerult megelni,biztos az en hibam illetve a toleranciam hianya :smiley:
Gondolom majdan a vanillazas nem jelentene automatikusan azt,hogy az evek ota nyuzott karaktereimet lehuzom a wcn,szoval en kesz lennek nekimenni majd ennek, ha eljon az ido,illetve lenne erre nyitott kozosseg.

Vanilláról amit most tudunk az annyi, hogy jön (még csak nem is soon). Jelenleg még azzal a problémával küzdenek, hogy a mostani gépek túl modernek az akkori motornak.
Bővebben:

Kipróbálni biztos kipróbálom majd (nosztalgia faktor túl nagy :smiley: ). Váltani nem hiszem, hogy fogok maximum az altozást fogja kiváltani nálam.

Most örülök, hogy nem a WoW community formációt választottuk. Vannak még gyermekbetegségei, reméljük idővel felnő a feladatához.

Végül megszületett a WeAreTheVR Alliance és WeAreTheVR Horde in-game WoW közösség is.
Így mindenki megtalálja a számára megfelelő formációt. Csatlakozási linkek a topic első posztjában. Gyertek, játszunk, Battle for Azeroth! :crossed_swords:

Balurnak a közösség nevében szeretném kifejezni a köszönetünket. Igyekszik a különböző realmokat és a frakciókat is átfogóan egybegyúrni a Vr Horda/Alliance közösséget. Respect Bro. Gyertek minél többen. Közeledik a kieg. A többi blizzárd játékban pedig simán szervezhetünk közös játékokat. Hots kedvelőkkel szívesen játszanék esténként.

sracok van itt olyan aki pvp orientelt? nekem mindig is az volt focusban, igy kovi kiegbe is pvpre megyek ra

tarsakat keresnek akar sima random bgkhez, vagy akar komoly szintu 2s 3s hez, ha aranerol van szo akkor termeszetesen glad a cel, expem 2.5k rugo/dk main

de ahogy mondtam, nem feltetlen arenara keresek embereket, hanem akar bgzgetesekre funolasra stb

ragna hordaban vagyok, de lehet h atmegyek majd alliba, kitudja :smiley:

Szia, Allis vagyok silvermoonon hogyan tudnék csatlakozni?

Azt meg tudná nekem mondani valaki, hogy, ha nincs aktív előfizetésem be tudok-e váltani tokent blizzard balance-ra (pénzre)? Nem játszok már egy ideje, viszont a karakteremen van 2 token, de nem akarnék játékidőt venni, vagy az egyik tokent játékidőre váltani, csak hogy beváltsam a másikat…