XBOX, De melyik?

Sziasztok. Érdekelne, hogy az xbox 360 mennyire jó még játszani? 1080P lenne a cél, elég arra, vagy nem bírná? Gondolok itt GTA 5-re és hasonló tulajdonságú játékra. Mennyire bírná? Vagy már nézzek one s-t?(Ha 360-at veszek, sokkal komolyabb FullHD tv-t tudnék venni)

One S-t SEM. Egyes egyedül kizárólag a legújabb konzolt éri meg megvenni.

Naigen, de tegyük fel ha nem akarok elbaszni egy 100-ast konzolra…

Ha szerinted ez elbaszása a pénznek, akkor ne vegyél, minek?

Itt van egy 80-ért.
https://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Xbox_One_X_1Tb_98755882.htm

A kérdésem az volt, hogy mit tud a 360, és igen, 120 az nekem elbaszás, abból már PC-t vennék ha lenne eszem. Ezért kérdeztem hogy 360 mennyire jó, vagy max a one s re lenne pénzem

Ott küldtem a linket 80-ért. Ennyiből te nem raksz össze gamer PC-t, de még 120-ból sem, de mondok jobbat, ilyen teljesítményű PC-t még 240-ből sem.

Persze, tudom hogy megéri, hisz annál jobb nincs is… Ahogy az RTX 2080 is megéri, aki ki is tudja fizetni.

De legalább elmondhatnád hogy miért az, miért nem jó a One S, vagy miért a 360. Akkor lehet jobban megérteném

A 360 már akkor elavult volt, amikor megjelent. PS3-hoz képest egy nudli volt már akkor is.

Egy PS4 lenne szerintem most számodra az ideális, 40-50-ért már hozzád vágják használtan, vagy újonnan 60.

A ps-ek azért nem tetszenek, mert nagyon pici kontroller van hozzájuk, és nem áll a kezemre. bár úgy tudom lehet hozzájuk venni másikat is

Nem lehet, hogy PS3 kontrollert láttál?
3-nál volt nagyon pici, 4-nél már tökéletes szerintem.

Dede, lehet. Akkor inkább ps4 mint one s? Pedig elég jókat találtam belőle :confused:

Viszont ahogy látom akik megvették mind 5 csillagot adtak a one s-nek, ha annyira rossz lenne nem szidták volna?

PS4-en nagyon sok exlúzív játék van, nem kell előfizetés egyes multiplayer játékokhoz tudomásom szerint, míg xboxon igen. Nem tudom xboxon meglehet-e osztani egymással a játékokat, de ps-en biztos.
Mindenesetre 360-at el kell felejteni.

Az értékelések helyett ezt érdemes megnézni:
jkhjkhjk

Najó de az a régi one, az után jött a one s

Nem találtam olyan statisztikát, amiben a One S és a sima One elkülönítve szerepelt volna.
Ahogy a PS4 Pro és a PS4 Slim sem külön szerepel.

Az a baj a ps4-el játékokat sem kapnék míg az xbox -ra kapnék egy párat, pl gta 5-is.

És melyik xboxra kapnád őket?

Nem kell ennyire a fogad húzni.
Gyűjts még akkor hozzá.
Ez a tipikus “most akarom” emberes hozzáállás.

A többiek készen segíteni szeretnének. De ilyen embernek, aki elhatároz valamit, de azért megkérdezi, nem lehet segíteni.

Ha összerántasz 120~ körül, akkor már vacsúj ps4 van 3 aaa játékkal.
Vagy leakciózva 85-re pl jelen példa

Vagy használt piaci ps és játékok és olcsóbbra kijössz.

2 Likes

Xbox 360-at el kell felejteni nem képes a full HD felbontásra csak a 1280*720-ra :slight_smile:
A két konzol között meg nézz összehasonlító videókat multiplatform címekre és nézd meg hogy melyiknek tetszik a képe

2 Likes