TheVR Fórum

XBOX Game Pass akció

Az MS elég üzembiztosan visszatérő akciója már egy ideje az előfizetéseik 1$ -ért adása (ez eddig többnyire 300 HUF-ot jelentetett), és bár vannak megbízható időponttok (mint a black friday vagy az ünnepi időszak) de gondoltam aki szeretne vele egy próbát tenni ez az ár az ideális kipróbálásra.
Tehát ha valaki belebotlik, hogy akciósak akkor hajrá és így nem kell mindig új témát nyitni.

1 Like

Az eredeti ár 4 190,00 HUF volt, a jelenlegi ár 300,00 HUF (93% kedvezmény)

Az eredeti ár 3 000,00 HUF volt, a jelenlegi ár 300,00 HUF (90% kedvezmény)

A konzolos pass jelenleg nem akciós.

3 Likes

Annyit még hozzátennék, hogy a sima gamepass nem éri meg az ultimatel szemben.
A simában kevesebb a játék.
Az ultimateben benne van pc/box gamepass, xbox live gold és az xcloud amivel lehet nyomni telón a konzolos gameket. (Ha havernak van konzolja akkor telóról be lehet csatlakozni mellé és eggyütt nyomni)

1 Like

Meddig tart most ez az akció? :smiley:

Az első hónap 300 ft.

https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/#join

1 Like

Tudom, de arra vagyok kíváncsi, hogy meddig 300Ft egy hónap?

1 Like

sajnos az MS-nél nem mindíg lehet tudni … nem néztem utána de szerintem ez a black friday akció, viszont többnyire az év végi időszakban szokott még lenni ilyen

annyit megjegyeznék, hogy aki már elhasználta a 300 ft-ért game pass témát akkor ugyan úgy 3000ft/hó (legalábbis a PC)

2 Likes

tehát ez egyszeri lehetőség? … ha valaha egyszer is használtad akkor nincs többé?

1 Like

nekem anno 3 előfizetésre engedte a 300-at, de úgy, hogy nekem mindig ki van kapcsolva az automata előfizetés, szval ha még nem volt sose ilyened akkor sztem ugyan úgy a 3 játszik, de ebbe már nem vagyok biztos

hasznos infó … érdemes lehet ennek is majd egyszer utána nézni, köszi

Nekem korábban Ultimate-m volt, most pár hete engedte újra a 300Ft-os előfizetést, ugyanarra az accountra. Szóval egy próbált mindenképpen megér!

Csinálsz új account-ot max úgy.

Nekünk fizikai kártyán van rajta, de neten is azt írják, hogy kizárólagosan az első hónap 300Ft

a kártyánál és ilyen akcióknál tiszta … a kérdés inkább az amit pont fentebb írtak, hogy ha évente csakazt az 1-2 alkalmat használom ki amikor adnak ilyet az “halmozható-e” … mondjuk így decemberben ha csak azt az 1 hónapot behúzod is nagyon jó deal mert pl nekem amúgy nem sok időm van játszani, de így az ünnepek alatt pl elég jól ki lehet maxolni egy ilyen hónapot is … majd egyszer alaposan utána olvasok a neten ennek, kizárt, hogy másnak nem jutott ez az eszébe eddig

1 Like