Xbox kontroller

Vettem most egy xbox one kontrollert a dobozára az van írva hogy 2016 akkor most ez nem az S változat?

Látszik a különbség kívülről, a bal oldali az S kontroller.

Van már egy másik topicod ugyan ezzel a témával, ahol szerintem eléggé ki lett tárgyalva…

Ne nyiss új témát minden kérdésednek mert felesleges! Már az előző topic is az volt szvsz, mert van már nem kevés…

Én a kérdést sem értem már alapból… van bármi jelentősége, hogy melyik milyen? Kép alapján a színen kívül semmi nem más, ha meg a kompatibilitás a kérdés, ugyanmár pls ne vegyél olyat, amelyik nem jó a konzolodhoz/PC-dhez :smiley:

1 hete linkeltem neked 16 ért akciósan microsoftos stickkel együtt iponon.
Nem jó amit vettél?

Az S-ben van Bluetooth adapter, ezáltal telefonhoz is tudod használni

Igen a telefon felismerte hogy xbox Wireless Controller de mit lehet vele csinálni?

Mikor vetted a xbox vezérlődet?

Csatlakoztattam a windows 10-es géphez bluetooth adaptert de nem szinkronizál a xbox one s-el

:smiley:

Hozzá adták a kontrollerhez

Szépen benyomod a gombot a tetején és látni fogja a bluetooth adapter amit a gépedbe raktál. Telefonon vannak olyan játékok amikhez tudod használni pl asphalt 8 airborne

2004-es beli blutooth-os adapterem van ez akadály a műödéshez?

Hát az nem egy mai darab, azóta már az 5-ös szabványnál tartunk :smiley:
De most csak én nem értem, mi nem párosodik mivel? Win 10-el igen de Xboxal nem? Vagy itt vmi cloudsync-nek kéne lenni az eszközök között? Régimódi vagyok, nálam ha vmit csatlakoztatok, az mindenféle ráolvasás nélkül működik. Ha mégsem, feláldozok néhány erre bekészített szüzet az erre bekészített márkaoltáron és minden megy, abbanapillanatban :smiley: Nem tudtok ti bánni a fekete mágiával :sunglasses: :rofl:

Nem értem miért nem azt vetted, amit linkeltem annó, ha már tanácsot kértél. 16 ért a microsoftos stick-kel együtt ajándék árban volt. Most vehetsz pluszban sticket…