XBOX ONE kontorrler csatlakozás hiba (win7)

Hali, vettem egy Xbox One wireless kontrollert adapterrel együtt, a problémám, hogy sehogy sem tudom csatlakoztatni, mert az illesztő programot sehogy nem hajlandó hozzá megtalálni és letölteni ugye. Már utána olvastam supporton, semmi. Driver kereső programok sem találnak semmit. Tanácstalan vagyok. Egyáltalán lehetséges ez Win7-en?
Help pls!

Igazából mindegy is lehetséges e, mivel a win7 támogatása rövid időn belül megszűnik, egy eredeti win10 meg kb 3-4000 ft, épp itt az ideje átnyergelni rá, és 10-en megy.

Hivatalosan nem támogatott Windows 7-ben.

@akmo_1994
https://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/17648/

Ezt próbáltad?

Nekem utángyártott van, kézzel kellett telepítenem.

Át tervezek állni ezen a gépen is Win10-re, de még gondoltam jó lesz kicsit a 7is, mivel nem ez a fő gamer gépem, TV okositásra van főleg használva, de gondoltam játszani is lehetne rajta.

tchulhuhun, megnézem mindenképpen, köszi

Eszközkezelőben kell kiválasztani a listából és telepíteni.

probáltam, nem megy

Már probáltam ezt a drivert, de semmi

Kizárt, hogy nem lehet valahogyan megoldani ezt, csak egy egyszerü Blouetooth kapcsolat.
A gépre csatlakoztatva van egy Microsoft Wireless tuch pados billentyűzet is, az miben más?

Hogy egy teljesen más eszköz. Már ne haragudj, de ha minden eszközt ugyanolyannak kezelne, örülnél ha a kontrolleredet hangszóróként próbálná használni?

Én úgy értettem Control szempontból ugyan az.

Bele bújtam külföldi fórumokba is, elég reménytelen.
Marad a Win10 setup.