Xbox one S GTA V játszhatatlan

Egyszerűen élvezhetetlen, bosszantó.Minél gyorsabban autózok annál rosszabb, ettől a régi pc-en is százszorta élvezhetőbb.

Másnál is ilyen?Van erre megoldás?Ha ez ilyen, van lehetőségem refundolni mint steamen?

Megjegyzem eddig csak ez az egy játék ilyen, minden más nagyon flottul megy.

Újratelepiteni próbáltad?

Hasonló problémát többeknél láttam - megoldást persze sehol. A GTA Onlineban jelentkezik a gond, vagy a single playerben is? A redditen és a rockstar oldalán az online részre panaszkodnak és a rossz szerverek/kapcsolat vannak megjelölve mint a probléma okozói (de ezek is csak tippek). Keresgélj az angol fórumokon is, hátha van megoldás!

Esetleg nézz szét a beállításokban, ezt azt vegyél lejjebb ha be van kapcsolva, akkor kapcsold ki a v-sync-et és nézd meg, hogy úgyis szaggat-e. Ha nem működik akkor esetleg próbálj meg egy újratelepítést, esetleg nézd meg a feladatkezelőben, hogy mi ehet sok memóriát, azt lődd ki, feltéve, hogy meglesz nélküle a gép.

@mancunianh Valójában single csak a kötelező bevezteőt játszottam, ott nem volt gond, viszont online rögtön feltűnt hogy itt valami kaka.A rossz szerverkapcsolatot én is olvastam, de ez nem laggolás, konkrétan olyan mint a cpu limit.Mondjuk most konzolozok életemben először, lehet itt más jelenségek vannak mint pc-n.

@Spallen konzolon nem lehet grafikai beállításokat állítgatni, legalábbis a gta-ban nem találtam rá opciót.

Figyelmetlen voltam, azt nem vettem figyelembe, hogy nem pc-ről van szó :smiley:. Ez esetben viszont akkor nem tudok segíteni sajnos. :frowning:

Esetleges megoldásként írják, hogy ne wifi-n, hanem vezetékesen csatlakozz a nethez (azt is írják, hogy érdemes közvetlenül, kihagyva a routert - na mondjuk ennyi átalakítást nem ér :D). 50%-ban a wifi kapcsolat a felelős a hibáért (a hozzászólók szerint). Igaz a legújabb frissítés után nekem még a routerhez sem akart először csatlakozni a OneX, szóval még az is lehet, h ezzel a frissítéssel van gond.

Írtam mindezt úgy, hogy nem írtad, hogy wifin kapcsolódnál :smiley:

PS4 és Xbox esetében is írták a problémát. És persze könnyen lehet, h CPU probléma. Bár én elég sokáig játszottam az onlinet anno még a sima One-on és nem volt gond. Persze azóta ezer meg ezer frissítés jött.

Kizárólag kábelen játszok. :smiley: De cimborámmal megosztottam, nála nincs vele gond állítólag, úgy hogy csak netes probléma lesz.

Valóban szerver oldali probléma lesz, closed friend sessionben hibátlan, tele publikban random, hol tűrhető hol nagyon rossz.

Köszönöm mindenkinek, szerintem zárható. @VizesNinjonKovacs