Xiaomi mobil választás

Sziasztok, telefon vásárlás elött állok, és személyes tapasztalatokat hallgatnék meg elsősorban.Pár teszt videót már végigfuttam, viszont személyes tapasztalatra vagyok kiváncsi. Nem szeretnék 60-65k ft-nál drágább telefont venni (950lej) és ahogy olvastam a Xiaomi a legjobb választás ebben az árkategóriában.
Ki melyik tipúst ajánlaná ?

Sokat gondolkodni ebben az ársávban nagyon nem kell, Redmi Note 7.

Redmi note 7, főleg romániában, ahol csak 19% a TVA.

Nevess ki nyugodtan, de eskü, valaki beültette a fülembe hogy a note tipusú telefonokat nem engedik fel repülőgépre, ennek mennyire a valóság alapja ?

Nem hiszem, hogy bármi valóságalapja lenne.
Szerintem te a Samsung note 7 -re gondolsz, azt tényleg nem engedik fel repülőre, legalábbis töltővel tuti nem. Gondolom érthető okok miatt.

Értem, köszi a gyors választ :smiley:

Én nekem most valaki a Xiaomi Mi A2 telefont ajánlotta mert szűz Android fut rajta.

A redmi note 7 ugyanaz hardveresen, csak jobb akku, és kicsit jobb kamera van benne. Ára ugyanaz. Így jobb választás a redmi note 7.

Hozzá fűzném csak mint “vicces” tény, hogy a Honvédelmi minisztériumban pedig betiltották a Huawei telefonokat mind céges mind magán formában. :smiley:

A Xiaomi telefonokat nem? De egyébként gyakorlatilag minden telefonban lévő alkatrészt Kínában gyártanak. Így szinte bármiben lehet valami lehallgató cukiság.

Szerintem csak idő kérdése és azok is be lesznek. Mondjuk akkor megszívnám mert nem nagyon vagyok hajlandó másmilyen telefont használni :sweat_smile: De igen, ezen logika mentén lényegében az összes mobiltelefont be lehetne tiltani :smiley:

Mondjuk jobban belegondolva ha az összeszerelés már nem Kínában zajlik és a gyártó kellő figyelmet szentel arra, hogy az onnan importált alkatrészeket ellenőrizze akkor abban az esetben nem biztos, hogy kell aggódni.

Szia.
Bármelyik Xiaomi teló jó,de személyes véleményem az “Android One” modellek közül válassz.
Tiszta gyári rendszerrel jönnek,havi biztonsági frissítéssel. És 2 fö rendszert megkapsz rá.
Azthiszem A1,A2