Xiaomi Redmi Note 10 Pro vagy Xiaomi redmi note 11?

Sziasztok!
Nézegettem telefonokat 70-80 ezres árban és ez a kettő között nem tudok választani.
Valakinek esetleg van már tapasztalata az egyikkel vagy ebben az árban másik készülékkel?

A Note 10 Pro sokkal izmosabb. Jobb kamera, jobb képfrissítés. (kérdés hogy téged ezek érdekelnek-e?)
A Note 11 pedig szögletes, és frissebb kiadás.

Ezeket a dolgokat minden vásárlónak elmondom megtapizzák mindkettőt és mindig a Note 11 nyer. Valahogy kényelmesebb, jobban kézre áll és az egész olyan frissebb, modernebb hatású.
Ha van lehetőséged tapizd meg mindkettőt, fontos szempont hidd el

1 Like

Egyiket se. Én frissen, a megjelenéskorvettem a Xiaom Redmi Note 10 5G-t és már többször megbántam. Egyszerű játékokkal solszor belaggol, indokalatlan hirdetések reklámok mindenhol. Értsd : a saját zene lejátszójában a saját fájl kezelőjében… Soha többé Xiaomit

A hirdetéseket az adott app beállításaiban ki tudod kapcsolni ( legalább is egy éve még ki lehetett)

mindent is személyre lehet szabni benne . nekem redmi note 4-esem van ami a mai napig működik kifogástalanul másodlagos telefonként és mobil hotspotként. pedig az már olyan öreg mint az országút :smiley: