Youtube app mobilnettel

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy mobilon a youtube app nem játszik le 360P-nél jobb minőségben videókat mobilnetről. Wifin működik, 4G-n nem. Felrakom 720p vagy fullHD-ra és csak tölt mint ha nem lenne elég sávszélesség, vagy mint ha valami limitálná az adathasználatot de sehol nem találok erre vonatkozó beállítást. Ha pedig újratelepítem az app-ot akkor egy kis időre megjavul, de utána megint elkezdi. Nekem valami bug nak tűnik. Valakinek valami ötlet?

Szia!

Folyton szenvednek a YT-vel gugliék, szerintem hamarosan orvosolják. Egyébként milyen készülék és szolgáltató?

Vodafone, és iphone 8

Szia, ez mire van beállítva?

Illetve a szolgáltatónál nincs kikötés egyes appokra?

A szolgáltatót nem tudom de nem hiszem, eddig működött egy hete rossz kb. Ezt a beállítást már néztem, bármelyikre teszem nem javul meg.

Jó lenne látni egy speedtest.net mérést a mobilhálózatról.

És ekkora sávszél alatt is akad a magas felbontású videostream?

Igy van. Ha törlöm és letelepítem újra az appot akkor egy ideig kb 15 percig megy minden, utána újra elkezdi. Csak 360 meg 240p, ha feljebb teszem megáll és csak tölt.

Mar ezt is próbáltam korábban nem segített. Hálózati beállítások visszaállítása is megvolt.

Hanyas iOS van a készüléken?

14.4.1

Frissíts a legújabbra, csinálj egy gyári visszaállítást és nézd meg utána megint.

1 kedvelés

Nem változott semmi, ugyan az.

Akkor feedback és lehet várni a patch-re.