Youtube keresési probléma

Sziasztok!

Youtube-al lenne olyan problémám hogy nem igazán tudok keresést indítani. Folyamatosan azt írja hogy nincs találat.

Ha kijelentkezek a google accountomból simán megy a keresés, vagy másik account-tal is simán megy, csak azzal nem amit már ezer éve használok.
Nem tudom valaki bele futott már ilyen problémába, sajnos google forumon sem találtam semmi hasznos infót ezzel kapcsolatban. Tudna valaki ez ügyben segíteni? Próbáltam az előzményeket cookie-kat mindent törölni de úgy sem ment.
Vagy jött be valamilyen újítás amiről nem tudnék? A restricted mód ahogy a kép is mutatja nincs bekapcsolva szóval az nem lehet para.
Pls need help!
Köszi előre is!

Ez egy új fajta cenzúra! Miket néztél azzal az acc-al?? :smile: Másik böngészővel és/vagy mobilon is próbáltad?

Igen. Másik böngésző, teló, másik account, minden megvolt. A main account-tal nincs keresés:/

Cache / Cookie-süti törlést tessék próbálj meg, hátha rendbe rakja.

Az már volt, azt írta.

Sorry, telón nem láttam a pikcsőrtől. :slight_smile:

Hát a yt ügyfélszolgálatot kellene megkérdezni, ez alapján valami korlátozás lehet a felhasználóneveden. Már ha létezik ilyen.

@zarew

Erről jut eszembe, véletlenül nem kapcsoltad be alul a korlátozott módot alul?

Igyál egy kávét. :smiley:
Viszont lehet, hogy “beragadt”. IT megoldás: újra bekapcsolás-kikapcsolás.

Látom mán azt is… Iszom. :smiley:

Mondjuk az elvileg csak az aktuális böngészőre érvényes. Arra mondjuk kiváncsi lennék ha mondjuk telefnon applikációban kapcsolja be az ember, akkor az hogy működik?

1 kedvelés

Köszi a sok segítséget. Az volt a durva hogy melóban ment ugyanazzal az accal. Pár nap alatt megjavult, nem tudom mi lehetett a gond. Semmit nem csináltam vele :smiley: Köszi azért a segítséget srácok!

2 kedvelés