YouTube videósok köztünk :)

Ninjons is on :smiley:

rohadt jó :slight_smile:

Sziasztok!

Látom vannak itt feltörekvő emberek! :slight_smile: Sok sikert és kitartást mindenkinek!
Én lassan egy éve videózok. Egy mikrokontrollerekkel foglalkozó csatornám van, ami a kezdőknek és a barkácsolni szeretőknek nagy segítség! :slight_smile:
Itt egy kedvelt videóm, lessetek rá, kiváncsi vagyok a véleményetekre! :slight_smile:

Arduino, Jeee :smiley: nagyon király cuccok. hajrá!

Legjobb! :slight_smile: Így tovább!!!

Jók a videók nagyon! :slight_smile: Hajrá csak Így tovább :wink:

Én csak az egyik ismerősöm csatornáját tudom azoknak ajánlani akik szeretik a DarkSouls szériát! Plusz a baráti társaságunkkal készített közös “videók” is rögzítve vannak a csatornán. Jó szórakozást!
Link: Katt ide ha érdekel

Sziasztok!

Látom vagyunk páran, én is beállok a sorba. Én az IndieGoTV egyik szerkesztője vagyok, elenyésző számú gameplay videóval és néhány élő adással. A csatornánk fő irányvonala az indie játékok, és a régi profilunk a heti egy “gamecast” volt, ami mára a munka/suli miatt kicsit lemaradt. De ha akad szabadidőnk azért még csinálunk tartalmat. :slight_smile:
Spoiler

Most meg megyek és lecsekkolom a ti csatornáitokat :wink:

Sziasztok,

egy hónapja én is elindítottam a Youtube csatornám. Tízes lista
Gameplayek helyett inkább érdekességekkel foglalkozok tízes listákba szedve minden héten egy résszel. A legutóbbi részben épp a világ 10 legszerencsétlenebb emberét gyűjtöttem össze. A 10 legszerencsétlenebb ember a világon. Szívesen fogadok véleményt :wink:

Szia. Megnéztem a csatornádat. Nekem tetszik, ötletes, nem összecsapot munka. Szóval csak Így tovább. :wink:

Rájöttem hogy, ugyan a posztot én csináltam de a saját csatornám kimaradt. :smiley:

Gameplay-ekkel foglalkozok itt Magyarul és néha angolul is. Most szeretném bevezetni a heti streamelést amire amúgy bárkit szeretettel várok akár játszani akár nézőnek. Véleményetekre kíváncsi vagyok legyen akár rossz akár jó, úgyhogy ne kíméljetek :smiley:

Mivel te is véleményezted a csatornámat, ezért úgy korrekt, ha én is véleményt alkotok a te munkásságodról is. :stuck_out_tongue: Megnéztem pár videódat és azt kell mondanom hogy egész nagy “réteget” fed le a csatorna.Ugyanis mint láttam, van CSGO,LoL és Overwatchot is láttam.?Azt hogy hetente streamelj azt pedig kifejezetten támogatom.Kíváncsi lennék a liveaidra, én ezeket azért szeretem mert elég közvetlen és akár a nézőkkel is játszhatsz.Ami nekik is jó, de ugyanakkor neked is, mert ezáltal valamilyen szinten közösséget formálsz.Olykor szívesen látnék egy-két vlogot, attól eltekintve hogy konkrétan egy gameplay csatornáról van szó, attól még jó hogy ilyen téren betekintést nyerünk a mindennapjaidba is.A végére pedig én is azt tudnám mondani hogy csak így tovább, hiszen a kemény munka idővel gyümölcsöt hoz! :wink:

Az ilyen emberekért éri meg csinálni ezt az egészet! Nagyon szépen köszönöm amit Írtál, nagyon jól esett. A heti streamet ezzel a héttel fogom megkezdeni, amire mindenkit szeretettel várok majd akár játékra, akár nézőnek. A vlog ötleten pedig gondolkoztam már és szerintem a közeljövőben fogok is vele tenni egy próbát hogy, kinek hogy tetszene. Köszönöm a támogatást!

No igen, akkor ilyen téren hasonló véleményünk van. :stuck_out_tongue: Én is nagyon szeretem ezt az egészet az ilyen visszajelzésekért csinálni.És kisebb csatornaként az ilyenekre nagyon sok szükség van hogy tudd, jó dolog-e amit csinálsz egyáltalán. :smiley: Örülök annak is hogy több ötleted is van a jövőre tekintve, és hogy akár a vlogolást is kipróbálod.Ez nálam is hasonlóképp van, szeretem magam kipróbálni több dologban is, így legalább megtudom hogy pontosan miben vagyok jó, és hogy miben nem annyira.

Szia ! En a helyedben nem irnam azt ra hogy probalkozas, mert en emiatt pont ugy altam hozza hogy bena lesz , de azert megneztem es baromi joo!! Szerintem erre figyelj oda , mert ez tenyleg fasza:D

Üdvözletem! :slight_smile:

Én is nagyon kezdő videós vagyok Youtube-on, az utóbbi időkben inkább streameket csináltam, mivel a munkámból adódóan így több tartalmat tudok gyártani a csatornámra. Főleg gameplay-eket készítek, aki szeretne rákukkantani itt megteheti :slight_smile: https://www.youtube.com/channel/UC1gf37AEvmFY2IKmbiYi7bg

fridzsimen00 néven twitch-en is megtaláltok, hébe-hóba ott is szoktam streamelni

Kösözönöm fruzsinator :)) Örülök hogy tetszett :)) de tényleg, ez most baromi jól esett :slight_smile:

Volt egy próba:

Sziasztok! Nekem(én+barátom) van egy youtube csatornank, mi a véleményeteket az első videóról?

Nekem is van egy kisebb csatornám :slight_smile: : CareFreePat