YouTube videósok köztünk :)

Sziasztok. Nekem is van csatornám:

Én vagyok a JANI

Vlogok, gameplayek, filmkritikák, stb.

Nekem is van Youtube csatornám, de forever ALONE:

Sziasztok!
Nekem egy “próbacsatornám” van, amit két hete indítottam. Rövid “clipeket” rakok föl, mert tetszik a cinematográfia.
Igazából azért hoztam létre, hogy visszajelzést kapjak pár munkámról. —>Link<—

Sziasztok!
Én eredetileg a Youtube-on azért hoztam létre csatornát, mert egy nagyon egyszerű módja hogy megmutassak egy általam készített videót barátoknak, chat partnereknek, tehát nem a Youtube népének. Elsősorban természetről készítettem felvételeket. Mostanság a kamerámmal készült videókat szoktam feltenni. Eredeti csatornám a Lixons1 , majd később készült a Lixon1, mert akartam készíteni gameplay videókat (jórészt bugok, glitchek, vicces jelenetek), de nem akartam a természetfilmes közönségbe belevinni.

Sziasztok!

Én nemrég kezdtem el videókat készíteni, egyenlőre face cam és kommentár nélkül, de a későbbiekben lesznek. Ha van esetleg egy kis időtök, nézzetek be hozzám is.
Jelenleg Call of Duty 2 gameplay videók lesznek. :slight_smile:

Eső utáni videónak kellemes hangulata van :slight_smile:

Köszönöm! Jól jön a kritika :smiley:

Sziasztok!
Én is pár hónapja kezdtem el videókat gyártani youtube-ra.
Főleg PUBG illetve egyéb más játékokról is van fennt pár videó és még lesz is ahogy időm engedi munka mellett…ű
Ha van kedvetek nézzetek be:

Ezt Mr Pistinek es a Tigernek csinaltam. Juttassatok el nekik pls

Én is szoktam videózgatni, de én egy egészen különleges tartalmat gyártok, hiszen van benne némi vlog, meg koncert/rendezvény élménybeszámoló is.

Csatorna név : kriszcsanyi

Eddig már 29 feliratkozó döntött úgy hogy követ engemet, 24 videóm van fent, és körülbelül féléve csinálom aktívabban ezt az egészet :slight_smile:

jó látni hogy ilyen sokan csináljátok ezt :slight_smile: Hajrá mindenkinek és ne adjátok fel a körülmények miatt!

Én erősen merengek, hogy csinálok egy youtube sorozatot arról, hogy egy régi amerikai autóval hogy jutok el a behozataltól az első útig már OT rendszámmal, de még nem teljesen vágom, hogy kezdjek bele… két dolog motivál, egyik, hogy én is szívesen nézek ilyen témájú videókat a másik, hogy saját magamnak is emlékbe remek lenne… Még van kb egy hónapom kitalálni az elméletet, mert utána itt a gyakorlat :smiley:

Feltétlen oszd meg ha indul a story!!Egy néződ már van is. :smiley:

kettő :slight_smile:

Elég friss (konkrétan mai) gyártású, gaming csatorna. :slight_smile:
Eddig csak 3 videó van fent, kommentár nélküliek, főleg végigjátszások lesznek. :slight_smile:

Hello.

Kicsit kezdetleges , de van hova fejlodnünk legalább (általában heti 2 videót töltünk fel)
Link : The Lords Of Hungary

Twitch-re is elkezdtem feltölteni. :slight_smile:

Sziasztok :smiley:
Már sokat gondolkodtam, hogy megörökítsem e tapasztalataimat és élményeimet az utazásaim során.
Mivel mindig is nagy álmom volt az, hogy beutazzam az egész világot.:world_map:
Szóval kaptam az alkalmon mikor kiutaztam Romániába és készítettem egy csatornát és egy videót is :slight_smile:

Sziasztok!

A Mi csatornánkat már biztos sokan ismeritek, hiszen a Srácok már megnéztek 1-2 videót a HH-ban. :slight_smile:

Engedjétek meg, hogy azért pár szóban bemutassam:

Nem rég kezdtünk el videózni testvéreimmel. Egyelőre kevés a videó, mert a technika akadályoz minket, de tervezzük, hogy frissítjük a vasat és utána több tartalom lesz.

3-an vagyunk, így 3 irányt képviselnénk. Én szeretnék egy sorozatot, amiben az “Élet” bizonyos területeiről vagy éppen magáról az életről osztom meg a gondolataimat. Az első része már fent is van a csatornán, illetve a paródia videók, amik az én reszortom. :slight_smile:

grm:v a jövőben anime és tutorial videókkal fog foglalkozni, jelenleg még egyeztetés alatt, hogy pontosan milyen formában.

Rioo pedig gameplay videókért lesz elsősorban felelős. Ezen belül is CS:GO-ban a legerősebb, így az lesz vélhetően a legtöbb :slight_smile:

Ha ez felkeltette az érdeklődéseteket, akkor nézzetek körül az eddigi videók között és ha tetszik ragadjatok ott :smiley: Ha így lesz, akkor már előre is köszönjük mind a 3-an. :slight_smile:

Szép napot Nektek!
WormGod

Sziasztok!
Én kezdőként szeretném megmutatni nektek alkotásaim. https://www.youtube.com/channel/UC5q248qXQhX8v4unEHXEA_g
Gamer Jokeair néven találtok meg. Köszönöm ha építő kritikát is írtok.