YouTube videósok köztünk :)

Szia!

Én nem rég indítottam el csatornámat :slight_smile: Tech, unboxing és tech videók lesz a cél :slight_smile:
Most kezdésként, hogy bevonzam a nézőket mert 1 videó még nem a világ nyereményjátékot csináltam. Vettem 2 PUBG - t és azt sorsolom ki.
Kukkantsatok rá, ha gondoljátok :slight_smile:
https://youtu.be/IbVfvsdbSCQ

ViDa, unszolásomra fogott bele a videózásba
szerintem erre a szerepre termett :slight_smile:

A barátomnak mondtam h rage gamezen egyet, és közbe engen szid, 2 óráig tartott míg végigvitte
és …

Szia!
Most találtam meg a YT csatornátokat. Érdekelne, mi lett vele, mert semmilyen tartalom nincs fent.

Szia!
Hát nem igazán volt sikerünk, meg körülményes volt abban a formában egyeztetni a felvételt, ahogy csináltuk…így az lett a vége hogy leálltunk. Ennek az is oka volt hogy minden az én gépemről ment szinte, és a társammal nem tudtunk komolyabb játékokkal közösen játszani mert neki csak egy laptopja van. Én elkezdtem streamelni, és nagyon szeretem, lehetséges egy yt csatorna a közeljövőben vodokkal, meg pár összefoglalóval! Ha gondolod nézd meg! www.twitch.tv/halogendroid

Sziasztok! Én is elkezdtem videózni/streamelni. Gameplay jellegűek, bár nem csak az lesz és inkább hívnám őket hobbicsatornának, mint gamingnek :smiley:

Hamarosan a Twitch streameket is fel fogom tenni ide, csak hát kb 10 órányi anyagról van szó :slight_smile:

Lesznek más játékok is és inkább hobbicsatorna, mint profi gameplay. Igen… határozottan nem profi :smiley:

Hello Mindenki,
Én kb 5 éve készítgetek videókat és érettségi után szeretném komolyan venni addig meg gyűjtöm a pénzt, és ez idő alatt sikeresen megtaláltam mivel szeretnék foglalkozni. Egyenlőre gaming kategóriában tevékenykedek de nem vagyok elzárkózva semmitől se.

Szia!
Előre is sok sikert kívánok neked. Gaming tartalmon kívül, egyelőre mire gondoltál még? Mert rengeteg témába el lehet menni, akár még oktató videók, zenék terén, stb.

Hali!
Nem rég kezdtem bele, szóval van még mit szépíteni a csatornán. House mixeket készítek, DJ Alpót néven pedig ilyen alpári mixeket gyártok, mindenféle bevágással a zenék alá. Kolis haveroktól jött az ötlet, hogy ha már van Dj Tőtöttcigi és társai, hogy fun-ból csináljak én is ilyen mashupokat.
Süti YT csatorna

Sziasztok!

Mi év elején kezdtünk el egy tech csatornát kicsit másképp. Mi nem csak bemutatni szeretnénk, hanem előtte meg is építjük a kütyüt.
@marshall_smith csatornájához hasonló, mikrokontroller forrasztós programozós illetve barkácsolós a csatorna profilja, annyi különbséggel, hogy mi nem igazán az oktatás részre mentünk rá, inkább komplett projekteket, kész eszközöket mutatunk be.
A kapcsolási rajzokat, programokat pedig feltöltjük a weboldalunkra. Ha kezdő vagy az elektronika/programozás témakörben és tudsz kapcsolási rajz alapján forrasztani akkor találsz érdekességeket nálunk.
Még az elején vagyunk, így nagyon kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is!

Pár érdekesség:
Mobilról vezérelhető lámpák a videózáshoz: https://www.youtube.com/watch?v=fM0w3INmgYM
Motoros kamera slider készítés: https://www.youtube.com/watch?v=1xZxhCyIy3g
World of Tanks fényeffekt hegesztés: https://www.youtube.com/watch?v=CgMvo2qYnj0

@marshall_smith -nek pedig hatalmas pacsi, nagyon jók a videók!

Próbálkoztam régen de elég béna voltam mert vágni nem tudok, időm nem volt megtanulni meg autodidakta módon azért nem egyszerű :slight_smile: Volt 1-2 gameplay videó kommentárral, meg pár anélkül. Most pedig felkerült rá a Community Happy (Half) Hour amit nem én készítettem de ötletgazdaként gondoltam feltöltöm én de a srácok csak nem tudnak odáig eljutni hogy megnézzék :smile: Majd egyszer talán :slight_smile:

Sziasztok,

Lassan 4 éve készítek Youtube-ra Tutorial videókat Architectural Visualization témában. Tény,hogy a videók 80% csak Photoshop,de tervezek 3dsmax-vray-corona render-ről is videókat.

Célom,hogy minnél többen megismerjék a 3D-s ipar szépésgeit. (Professzionálisabb használatra gondolok.)

Csatorna név : Korinho23

SZERK.: a streamek normális működése miatt hoztam létre egy másik csatornát, másik néven, mivel a jelenlegi teljesen tropa, ismeretlen oknál fogva! :frowning:

Ha ez itt a reklám helye, kiírom én is, hátha valakinek éppen ez hiányzik az életéből :smiley:

Elkezdtem streamer karrierem a nagy Twitch pusztákon, főként gaming tartalommal (mi mással ugye :smiley: ). Aki szeretné nézni/követni, az alábbi linken megteheti:

https://twitch.tv/bazsitheofficial

Menetrendet is csinálok, megközelítőleges időbeosztással (előfordul hogy közbejön valami). A minőség elég fapados (inkább laptopos, otthoni gépről jön majd a 1080p 60 fps)

Sziasztok! Inditottam egy rajzolgatós csatornát. Egyenlőre egy videó van fönt, sajnos a minőség nem olyan lett mint szerettem volna, és a zene alatta sem teljesen oda illő, de kezdetnek ennyit tudtam :slight_smile:

Sztem nagyon zsír lett! A rajz is meg a vidi is, sztem zene is jó! :slight_smile:
Milyen ceruza az a ‘nagyonfekete’?

Nagyon szépen Köszönöm! :slight_smile: 8 B/s grafit, Általában Progressot használok de most kaptam ajándékba B-s től 8 B-ig, a rajzban 2-4-6-8 B-t használtam de már 5-6 B vel is el lehet érni ilyen feketét.

Wáááóóó! Minden elismerésem !
Nagyon tehetséges vagy, és csak így tovább!
Van egy olyan mondás hogy: Csináld azt amit tudsz, ott ahol vagy és úgy ahogy tudod.
Tehetséges vagy nagyon, s az érték amit nyújtasz egy vagyon !
Köszönöm hogy megosztottad ezt velünk és velem is! :heart: ^^

Sziasztok és egyben szép napot is. ^^

Valentin vagyok és láttam hogy “páran” megosztottátok a munkátokat és azt amit hobbinak neveztek, de imádjátok csinálni. ^^ Ezért arra gondoltam hogy én is beszállok ebbe a játékba, és én is megosztanám Veletek és azokkal az emberekkel akiket érdekel a youtube csatornám. Én leginkább versekkel és játékokkal is foglalkozom. Szeretem a verseket a rímeket a romantikát és mindenféle, fajta érzelmet. Megélni és átadni magam a pillanatnak… Ez mellett nagyon szeretek játszani is. Sőt nem túlzás ha azt mondom hogy Imádok játszani… Éppen ezért is játékkal kapcsolatos amolyan best of fun videókat készítek. Lényegre törő és “rövid”. Tehát 1-5 percesek. Azon vagyok és arra törekszem hogy minél több embernek tudjam “feldobni” a napját. Tehát minél több embert tudjak megnevettetni és szórakoztatni is.

Hogyha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor a következő linken találja azt amiről beszéltem:
www.youtube.com/c/valentinkozma

Sziasztok,

Én is csinálok egy csatornát. Gergő Lufis Világa. :slight_smile:

Wáááóó, Gergő ! Nagyon kreatív vagy! Én feliratkoztam rád! ^^