YouTube videósok köztünk :)

Köszönöm! és az Instagram követést is! :slight_smile:

Szia! Köszönöm Szépen az elismerő szavakat! jól esik, örülök,hogy tetszik amit csinálok! De bőven van még mit fejlődni, tudásban és technikailag is, mert ez a minőség kevés. De igyekszem! Már készül a következő rajzom, csak ezt kicsit több idő megcsinálni. Meglestem a csatornádat, szórakoztató és én is szeretek játszani ugyhogy ment a sub! :smiley: :slight_smile:

Köszönöm hogy megtiszteltél a figyelmeddel. ^^
S kíváncsi vagyok hogy mi lesz a következő alkotásod. :slight_smile:

Üdv mindenki :slight_smile:

Még csak most akadtam rá erre a topic-ra :smiley: Ha valakit érdekel olyan csatorna is, ami nem kifejezetten gaming, sőt… akkor ajánlani tudom a miénket :slight_smile: Sound Arena néven üzemelünk youtubeon (meg twitchen is). Alapvetően egy 9 éve üzemelő online rádióműsor voltunk, amit az elmúlt időkben próbálunk színesebbé, és sokoldalúbbá tenni azzal, hogy nem csak audio formában gyártjuk a műsorainkat. Beszélgetéseket/témázásokat is találtok a csatornán, amik a műsorból származnak, de ezen felül vannak extra tartalmak is, mint pl. challengek (de nem ilyen clickbait challengek, hanem mondjuk Biliárdozunk egymás ellen, vagy járművekkel méretjük meg egymást) továbbá az idei egyik projektünk a Hajtóvadászat nevet kapta, ahol 2 játékosnak engem kellett megtalálnia valahol a városban, úgy hogy különböző feladatokat kellett állomásonként megoldaniuk. Ha esetleg valaki kedvet kapott arra, hogy körbenézzen nálunk, akkor várjuk szeretettel. Minden véleményt és feliratkozást köszönünk :slight_smile:

Sound Arena YouTube Csatorna

Nos,az hogy mivel foglalkozom,talán az ismeretterjesztő kategóriába lehetne besorolni.
Ha érdekel valakit,akkor az alábbi linken megtalál.

Sziasztok! Nekem is van egy icipici csatornám a neve mindent elmond GameTecHome ha gondoljátok lessetek rá :smile: youtube.com/gametechome

Nekem bár nem YT csatornám van, de tervben van videók közzététele is. Szeretném összegyűjteni a rajongókat, illetve terjeszteni hogy milyen király a virtuális valóság. Később szeretnék VR gameplayeket és teszteket is közé tenni. Egyenlőre “csak” hírek, játékbemutatók és tudományos elmélkedések vannak :smiley:
Oldalt itt érhetitek el: https://www.facebook.com/vrpercek/

Sziasztok srácok
Készítettem pistiékről egy paródia videót, és szeretném ha a ninjonok látnák és akár komment formájában véleményeznék :slight_smile:

Sziasztok!
A nyári pc építős kérdésemnek mára már van eredménye. Köszönöm újra a segítséget nektek.
A csatornám itt található: https://www.youtube.com/c/mTimiVideo

Bízom benne, hogy tetszik nektek a vlog és a lol, gameplay téma. :slight_smile:

Sziasztok! :slight_smile:Látom kicsit nagy volt itt mostanában a csend, de hátha meg tudom törni egy kicsit.
Szóval régóta a fejemben volt, tervezgettem is de sosem tudtam eljutni a megvalósítás útjára, egészen mostanáig. Idén januárban indítottam egy tech csatornát, a célja pedig leginkább az ár/érték arányban legjobb termékek bemutatása. Aztán ki tudja mi lesz még.

https://www.youtube.com/channel/UCL-UC_XXRPgaR57iXQ8G5Yg?view_as=subscriber

Itt megtaláljátok :slight_smile: Minden építő jellegű kritikát szvesen fogadok és persze a like-okat, kommenteket és sub-okat is :slight_smile:

Köszi :slight_smile:
Csabi

Sziasztok! Én ilyen montázs féléket szoktam csinálni amik a haverokkal közös gamelésből történtek: http://youtube.com/kfkrisz

Itt egy kis ízelítő:

Ma felkerült az első valamire való videóm, de még kell rajta dolgozni. A mikrofon beállítást sikerült elx@rni, de majd alakul. Főleg magamnak és haveroknak veszem fel a gameplayeket, de inkább csak rifteseket, azok jobban érdeklik őket :smiley:

Szlovákián élő magyar vagyok ugyhogy előre is bocsi a helyesírasi hibákert…szeretnék segítséget kérni a kozosségtől egy jo barátom számara aki nemrég kezdet bele a videózasba és nagyon fiatal es szeretnek neki segiteni az elso feliratkozókat megszerezni hogy konyeben legyék neki es megnőjön az önbizalma és nehadja abba…tudom hogy jo videos lesz csak a kezdetekbe akarok neki segíteni es örömet szerezni neki ezel ugyhogy aki szeretne segíteni ebben belinkelem a csatornájat és aki akar ranyomhat a feliratkozasra előre is mindenkinek nagyon szépen köszönöm aki segít ebben és feliratkozik és ír ide pár tanácsot tippet.

https://www.youtube.com/channel/UClpshoXajLN8IZXjiQh9xTg

Need for Speed time runok elsősorban, igényes kivitelben. Egy korrekt csatorna, jó tartalommal, s designal.
Ha van kedvetek nézzétek meg, írtakozzatok fel haverom csatornájára! :slight_smile:
Köszönöm

Minden amihez van éppen kedvem :smile:
De rászeretnék térni a végigjátszásokra :smiley:

Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy bemutatkozzak. Én a Kalapo$ Férfi vagyok, és egy 28 éves átlagos geek srác volnék. Ebbe a kicsikét hosszúra nyúló bejegyzésben szeretném bemutatni az Alakzatokból Valami című sorozatomat és a mögötte lévő módszert.

Egy kis kedvcsináló:

De kezdjük az elején:
Tény, hogy rengetegen szeretnek építkezni! Már gyermekkorunkban kockákból építünk ház formát, és egyéb alakzatokat. Majd megérkezik az örök kedvenc, a LEGO.
Az ez idő tájban kiélt kreativitásunk, egy életre meghatároz minket.
Mára már tényként kezeljük, hogy az ilyen jellegű „alkotó folyamat” teljesen másképp dolgozza meg az agyat.
Manapság a LEGO mellett a népszerű játék a Minecraft is a bennünk élő kreativitásunkra épít, és mindezt sikerrel. És ott van még a színezés is, mely divatosabb mint valaha. Az egészben az is érdekes, hogy felnőtt és gyermek is megtalálja bennük a szórakozást.
Én is szeretek kreatívkodni egy picit. Én mostanában egy elég furcsa módját találtam ki a kreativitásom kiélésére, melyet úgy neveztem el, hogy „Alakzatokból Valami”. Ez tulajdonképpen azt takarja, hogy a Photoscape X nevű ingyenes program segítségével szórakoztatom el magamat (rossz az, aki rosszra gondol). A program letöltésekor észre vettem, hogy van egy olyan része a programnak, melyben alakzatok (kör, félkör, háromszög, szív, négyzet, téglalap, hold, stb.) foglalnak helyet. Rengeteg formát tartalmaz, és mi határozzuk meg a színüket, és más érdekes funkciókkal is színesíthetjük őket. Az ötlet itt jött. Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy pontosan miket lehet létrehozni ezeknek az alakzatoknak a felhasználásával.
Elkezdtem apróbb dolgokat megvalósítani. Kisebb karaktereket készítettem el. Baltákat és késeket csináltam. Állatokat raktam össze az alakzatok segítségével.
Még egy saját South Park karaktert is készítettem a segítségével!

Létrehoztam egy Youtube csatornát, ahol néhány videó segítségével prezentálom a módszert.
Én nagyon jól szórakozok közben, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol vannak ennek a módszernek a határai.
Akit érdekel a dolog nézze meg néhány videómat, és bátran kezdjen bele.

Szívesen fogadok építő jellegű kritikát is, és ha kipróbáljátok, akkor a ti próbálkozásotokra is kíváncsi vagyok.

Helló.
Én is szoktam videókat csinálni takizoli néven. :slight_smile:

Ment egy sub ! :smiley:

Haverom videója, és csatornája, nemrég kezdte, de szerintem nagyon jó úton halad! :slight_smile:
Tetszenek benne a zenék, faxán összelett vágva :smiley:

Ha tetszik, íratkozz fel kérlek: https://www.youtube.com/channel/UCnzOQ7fbjfPKwG43l2m5-Gg?sub_confirmation=1

Köszönöm! :slight_smile:

Nagyon király a tech csatornád, ment is a Subscribe!