Zelda (PC)

Sziasztok! Lehet valami féle módon pc-n játszani Zeldát?

1 kedvelés

Nope. :frowning:

3 kedvelés

na neeeee! :smiley:

gyorsan ránézek, ha működik visszaszólok. A legtöbben azt írják, hogy működik, de azért vannak grafikai bugok, glitchek. :frowning:

Ha nem fog menni pc-n akkor muszáj lesz vegyek egy switch-et :joy: :smiley:

Emulátorral megy PC-n is, csak olyan erős gép kell hozzá, hogy az már tényleg high end :smiley:

3 kedvelés

Nekem 1060 van és i5 6500, de nem nagyon akar működni nekem ez az emulátor, már jóval előbb elakadok… :frowning:

Ehez képest nekem gt 525m és i3-2350m xD

Bárki bármit mondd, szerintem szép játék. Oké, nem egy Witcher, de szép és hangulatos.

(☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜) (☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜) (☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜) (☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜) (☞゚ヮ゚)☞☜(゚ヮ゚☜)

//Ami alá van húzva az az adott tárgy letöltési helyére mutató link
Persze látszik, hogy a textúrák egy részét még nem készítették el 720p-nél magasabb felbontáson (ez speciel 1440p-s pakkal megy, de van sokkal jobb is), kellett a jobb felbontású árnyék és szó mi szó, szerintem a túlszaturáltság is jól áll neki. De az élsimítást le kell róla vetetni (mert az alapból is takony) megint egy moddal.
A fenti modok és egyéb GITHUB-ról letölthető.

Egy szó mint száz, igen.
Lehet CemU emulátorral [tov.: Cemulátor] futtatni a Zeldát. (Switch emulátor jelenleg nem létezik, habár van egy oldal és több videó is, hogy igen. Az egész egy nagy scam, ne dőljetek be.) Maple Seed-el meg patchelni lehet. Perpill 1.3.1-es verzió a legfrissebb, DLV-ből meg azt hiszem a V112-es.
Kell hozzá egy jobb proci (sajnos csak órajel tekintetében vannak pontos ismereteim, logikai és fizikai magszámról nincs. Ha 4GHz közelében vagyunk, akkor kapunk hellyel közzel stabil 30fps körülményektől függetlenül. 3.2GHz körül már a 25fps is “csak” maximum), de egy 750ti-al is vígan elmegy.
Nálam egy 3,7GHz turbóórajelre tekert I5-4690nonK/ GTX970 kombóval átlag 28 körül fut. Többet van 30-on, mint 20-on.
Valamint, jó ha sok memóriád van. A Cemulátor simán megtölt 16Gigát ha a shader cache is fullon van. Persze ezt lehet redukálni 10-12-re is, csak lassabb lesz a betöltés.
Én amondó vagyok, hogy kontrollerrel játssza, aki emulálva akar, mert a billentyű/egér kombó nem éppenséggel kifinomult. És, akkor finoman fogalmaztam.

Mindezen lehetőségek és grafikai javítások után csak az instabil 30fps miatt nem fúj az arcomba a PC Glorius Master Wind. De talán hamarosan… :smiley:

…oh! Slusszpoén készül a:

1 kedvelés

Na akkor félre! ( ͡° ͜ʖ ͡°) :nerd_face: :sunglasses: :stuck_out_tongue:

Csak ma 29 órát játszottam vele és még tolnám, de magamról nem tudok lassan. :smiley:

Egy nap alatt 29 óra? :stuck_out_tongue:

Tegnap délután 1-től, ma este 6-ig majdnem húzóra. Kicsit behúzott, na.
Pedig 3 hete még azt hittem a kis “manógyerek” a Zelda… :smiley:

Közben utánanéztem ennek-annak. A Cemulátor 2 utat használ processzornál, ez lehet 2 mag, vagy 1 mag 2 szál.
Egyiken az emulált eszköz cpu-ját, másikon gpu-ját emulálja. De a lényeg így sem változik, minél magasabb az órajel, annál jobb.

És egy lépéssel közelebb a natív 60fps-hez. De egy jó erős proci még így is kell.

1 kedvelés