[ZENE] Pisti Rage, még egy rövid remix

Sziasztok! Készítettem egy újabb remixet, remélem ez is jó lett. Bár többet ki lehetett volna ebből hozni, de valahogy nem sikerült megfelelő hangokat találnom. Sajnos a masterelés még mindig nem biztos hogy jó.

32 kedvelés

Jesszus

1 kedvelés

@imi7 ez egy igazi mestermű, elképesztően király lett! :smiley: Nem tudom mennyire lehet nehéz egy ilyen remix-et elkészíteni, de tényleg nagyon zsír lett :slight_smile:

3 kedvelés

Nagyon jó! Biztos, hogy sok munka van vele, de ez hatalmas! Jöhet a folytatás!

1 kedvelés

Köszi szépen, örülök, hogy tetszik! Egyébként vagy fél évig készítetten, ahogy időm/kedvem volt hozzá, de sajnos a végére már összecsapott lett, valahogy nem találtam bele illő hangot, de ez csak az amatőrségemnek köszönhetem, mert Pistitől szerintem már több száz órányi videó- és hanganyag van neten. Talán a következő jobb lesz, ha készítek.

2 kedvelés

Fél évig? :hushed: Atya úr isten, az nagyon durva! :clap: Igen, van választék a hangokból bőven. :smiley: De tényleg nagyon király lett! Mindig jó látni/hallani ennyire minőségi munkákat! Köszi, hogy megosztottad! :slight_smile:

3 kedvelés

Az milyen, hogy már 20x meghallgattam és azóta is szakadok a röhögéstől? :slight_smile:

1 kedvelés

Olyan jó hallgatni! Elképesztő milyen jó minőségű és zeneileg mennyire ott van. :smiley:

1 kedvelés