Zenekérés

Sziasztok! Nem tudom, hogy maradhat -e ebben a formában a kérésem, de a következő lenne:

Ehhez a zenéhez/stílushoz hasonló zenék érdekelnek, pontosan ennek sem tudom a műfaját. (Sima rock?) Nem lesz ismeretlen ez nektek úgysem :slight_smile:

Hali!

Ilyesmire gondolsz?

1 Like

Szia!
Ez ilyen Indie-Rock, Metal stílus keveréke, ahogy hallom. Majdnem olyan mint a Nightwish-nek a szimfonikus metál stílusa, de mégsem. Elég egyedi, fülbemászó.

1 Like

Igazából bármelyik ilyen norvég/viking zene mögé odabököd, hogy metal cover és megvagy :slight_smile:

4 Likes

Igen, ez a másik kedvenc :slight_smile: De az előadó ugyanaz, inkább a műfaj érdekel, de ahogy zsolti is írta, elég egyedi és kevés ilyen zene van. Én csak baszónak hívom :smile:

Hát fogalmam sincs :smiley: Ilyesmi amúgy, nem rossz ez sem. Az a baj ez a zene számomra magasra teszi a mércét pedig kevés ilyen van a vikingeseken kívül.

Viking/Folk metálhoz áll -nekem- a legközelebb. Csak kicsit lassabb, puhább, gondolom mivel cinematic.
Amon Amarth, Ensiferum, Pentakill, Killswitch Engage - nekik vannak hasonló számaik.
Volt még egy együttes amit régen hallgattam és hasonló, de nem jut eszembe a nevük.
De alapvetően tényleg coverekket keresve jársz a legjobban.

1 Like

Srácok, valaki?! :sweat_smile:
Nessaj vlogja, 5:35 -től szól egy zene amit se shazam sem a youtube nem talál ha beírom a szövegét… :woozy_face:

1 Like

Maga nessaly barát mondotta meg a kommentek között

4 Likes

Köszi szépen, valahogy nem találtam, csak a sok zenekérést válasz nélkül :smiley:

1 Like